Jak działać wspólnie? – broszura informacyjna

Oddajemy do Waszych rąk naszą kolejną publikację. Tym razem jest to broszura informacyjna pt. „Jak działać wspólnie? Modele współdziałania wypracowane przez Stowarzyszenie „Dla Ziemi” i organizacje sojusznicze”. Znajdziecie w nich opis dwóch rozwiązań, które od kilku lat, we współpracy z naszymi partnerami, wdrażamy w naszej organizacji. Co to za modele? Wszystkiego można dowiedzieć się z lektury. Broszura jest dostępna do bezpłatnego pobrania tutaj.

Publikacja została przetłumaczona na 3 języki. Je także można pobrać bezpłatnie:

Wersja angielska

Wersja ukraińska

Wersja rosyjska

Uzupełnieniem do broszury jest materiał video dostępny do obejrzenia tutaj.

Broszura nie powstałaby bez pracy zespołowej. W dostarczeniu treści bardzo nam pomogły: Ewa Kozdraj – prezeska Stowarzyszenia „Dla Ziemi”, prof. Małgorzata Pamuła-Behrens z Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Karolina Suska – liderka Klubu Kobiet Aktywnych w Łaziskach.

Materiał opracowała Magdalena Kawa, a korekty i redakcji dokonała Joanna Stachyra-Galant. Za skład odpowiedzialny był Karol Grzywaczewski.

Zdjęcia wykorzystane w publikacji są autorstwa Karoliny Balmas-Pęczuły, Julity Delbar, Weroniki Lis, Bronisławy Michałek-Janc, Kacpra Pęczuły i Igora Tratkowskiego.

Tłumaczem wszystkich wersji językowych jest Andrij Saweneć.

Dziękujemy za współpracę!

Przygotowanie broszury było jednym z działań projektu „Włączone”.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EGO w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty #FunduszenorweskieiEOG

Projekt:
Powiązane wpisy :

Projekt Włączone - Embraced realizują:

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.