Prezentacja projektu oraz produktu podczas festiwali na Lubelszczyźnie

W dniach 13 i 15 sierpnia 2023 roku Kolektyw Włączone, wziął udział w dwóch festiwalach na Lubelszczyźnie. Odbyły się one w Łaziskach i w Siennicy Różanej. W trakcie ich trwania kobiety z kolektywu promowały swoje wspólne dzieło, wypracowane w ramach projektu – woreczki z suszem i z ręcznie robionymi, naturalnymi mydłami. Na obu wydarzeniach stoisko kolektywu cieszyło się ogromną popularnością. Mnóstwo ludzi pytało o projektowe działania, o współpracę i plany na przyszłość. Uczestniczące w wydarzeniach członkinie kolektywu z chęcią opowiadały o projekcie oraz o tym, co dzięki niemu doświadczyły. Udział w festiwalach przyczynił się do promocji projektu i produktu stworzonego przez „Włączone”. W każdym z dwóch festiwali wzięło udział około 300 osób, czyli z informacją o projekcie dotarliśmy do około 600 osób. 

Projekt „Włączone” realizowany jest przez Stowarzyszenie „Dla Ziemi” w kooperacji z norweską spółdzielnią socjalną Vintage Baby oraz Gminną Biblioteką i Domem Kultury w Łaziskach.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty #FunduszenorweskieiEOG

Projekt:
Powiązane wpisy :

Projekt Włączone - Embraced realizują:

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.