Trzecie szkolenie trenerskie już za nami

W dniu 8 maja odbyło się kolejne, trzecie już z rzędu, szkolenie trenerskie dla pracowniczek/ków stowarzyszenia, organizacji partnerskiej oraz wolontariuszek/szy współpracujących z nami.  Prowadzi je dla nas jedna z najlepszych w Polsce specjalistek – Agnieszka Szelągowska z Fundacji Szkoła Liderów. Szkolenie. Większymi lub mniejszymi krokami pokonujemy kolejne stopnie wtajemniczenia. Diagnoza, przeprowadzona przed rozpoczęciem spotkań sprawdza się. Szkolenie zostało naprawdę przygotowane na miarę naszych potrzeb! Dla trenerki praca z nami, cytuję: “to jest przygoda edukacyjna z osobami, które robią mądre i zmieniające świat rzeczy. Mój udział polega na tworzeniu im warunków do uczenia się, zdobywania umiejętności trenerskich, edukacyjnych. Próbuję połączyć aktywizm i pasje artystyczne kobiet ze Stowarzyszenia z cyklem uczenia osób dorosłych, metodologią edukacji przez doświadczenie. I, krok po kroku, te dwie ścieżki zaczynają się spotykać” a dla nas to nowe, silne kompetencje, pozytywne emocje i możliwość bycia razem i uczenia się. W pięknej aurze majowego dnia zdobywałyśmy kolejne doświadczenia. 

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty #FunduszenorweskieiEOG

Projekt:
Powiązane wpisy :

Projekt Włączone - Embraced realizują:

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.