Ferie w Ośrodku dla Cudzoziemców w Łukowie

Tegoroczne ferie na długo pozostaną w pamięci dzieci mieszkających w Ośrodku dla Cudzoziemców w Łukowie. Podczas przerwy od szkoły nie zabrakło atrakcji. Dzieci były w kinie, uczestniczyły w zajęciach artystycznych i kuglarskich. A ich zakończenie było nie tylko wspaniałe, ale i osłodzone czekoladami.

W ostatnią niedzielę ferii, 29 stycznia 2023 roku, dzieci odwiedził Bogusław Byrski, aktor Teatru im. J. Ch. Andersena. Niesamowite, jak jeden aktor może zabawić dziecięcą publiczność! Dla nas było to szczególnie ciekawe, że to przedstawienie, które jest nam doskonale znane – Czerwony Kapturek jest bowiem w repertuarze naszego dziecięcego teatru. A nasz Gość zagrał sam wszystkie role!

Po spektaklu Dziewczyńska Grupa Muzyczna pod opieką Tomasza Kozdraja zagrała na bębnach. To dopiero była Moc. Jaki spektakularny występ młodych Osób. Chyba sceny muzyczne staną przed dziewczynami otworem!

Zajęcia muzyczne, artystyczne i kuglarskie odbywały się w ramach projektu „Włączone”.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty #FunduszenorweskieiEOG

Występ podsumowujący ferie oraz słodki poczęstunek sfinansowany został z dochodu uzyskanego ze sprzedaży Notesów z Łukowa zakupionych przez Fundusz Feministyczny składającego się na tworzony przez Stowarzyszenie „Dla Ziemi” Fundusz Uchodźczy.

Projekt:
Powiązane wpisy :

Projekt Włączone - Embraced realizują:

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.