Kolektyw „Włączone” z wizytą w kolejnym KKA

Na trasie naszych terenowych spotkań kobiecych pojawiła się miejscowość Gałęzów Kolonia Pierwsza. 11 marca 2023 roku udałyśmy się tam z wizytą do Klubu Kobiet Aktywnych. Jednocześnie było to ostatnie spotkanie, zaplanowane w takiej formie w ramach projektu „Włączone”. Tym samym możemy podsumować te kilka miesięcy, podczas których poznałyśmy fantastyczne kobiety. Wspaniale było opowiadać o naszych kolektywnych aktywnościach i dzielić się zdobytym doświadczeniem, a w zamian otrzymać wiele pozytywnej energii. W spotkaniu wzięło udział 15 kobiet.

Z ankiet ewaluacyjnych wiemy, że zorganizowane w sześciu miejscowościach wydarzenia, to nie tylko dobrze spędzony czas w miłym towarzystwie. Spotkania były również źródłem inspiracji do działań, dawały możliwość poznania historii uchodźczyń współtworzących Kolektyw. Nie kończymy tej inicjatywy, dalej będziemy opowiadać o naszej kolektywistycznej przygodzie, zmieniamy jedynie jej formę. A o szczegółach poinformujemy już niedługo.

Kobiece spotkania terenowe odbywały się w ramach projektu „Włączone”.

Projekt realizowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty #FunduszenorweskieiEOG

Projekt:
Powiązane wpisy :

Projekt Włączone - Embraced realizują:

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.