Czwarte z cyklu spotkań twórczych – nauka promocji

17 czerwca 2022 roku w Lublinie, w siedzibie Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej Bona Fides, odbyło się spotkanie poświęcone promocji stworzonego przez nasz Kolektyw „produktu”, podczas którego powstał plan promocji. Warsztat poprowadziła trenerka mająca doświadczenie w tworzeniu strategii i kampanii promocyjnych oraz wprowadzania nowych produktów na rynek – Dagmara Derda. W programie znalazły się m.in. takie zagadnienia i ćwiczenia jak: rozpoznanie narzędzi komunikacyjnych, omówienie różnych rodzajów social mediów, zasięgów organicznych i płatnych, planowanie, ustalanie grupy docelowej, tworzenie atrakcyjnych materiałów wizualnych. Poznałyśmy także elementy storytellingu. Spotkanie zakończyło się pytaniami od uczestniczek oraz „burzą mózgów”. Czujemy się gotowe na następne wyzwania.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszym EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty #FunduszenorweskieiEOG

Projekt:
Powiązane wpisy :

Projekt Włączone - Embraced realizują:

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.