WEBINAR. Spotkanie z Przemysławem Różańskim pod tytułem: “Uczyć inaczej – o alternatywnych ścieżkach edukacyjnych”

Leśna baza Las Dwa Trzy zaprasza na bezpłatne spotkanie w formie webinaru z Przemysławem Różańskim. Temat: “Uczyć inaczej – o alternatywnych ścieżkach edukacyjnych”. W trakcie spotkania porozmawiamy także o rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym: emocjonalnym, społecznym, zmysłowym, ruchowym.
Spotkanie odbędzie się w formie webinarium, w godzinach 11.00-13.00. Do udziału zapraszamy rodziców, opiekunów/ki, nauczycieli/lki.
Na zgłoszenia czekamy do 25.11.2021 pod adresem: dlaziemi@dlaziemi.org lub tel.: 603882082 – zainteresowanym prześlemy link do spotkania.
Prowadzący: Przemysław Różański – psychoterapeuta i pedagog Gestalt, założyciel i lider fundacji SieChce z Brodnicy, od 2013 roku związany z nurtem edukacji demokratycznej i wolnościowej, od przeszło 2 lat współtworzy (razem z żoną Moniką i dziećmi 6 letnim Jasiem i 2,5 letnią Mają) Brodnicką Kooperatywę Rodzin, a od roku fejsbukową grupę Lokalne Grupy Edukacyjne w ramach której promuje model kooperatyw edukacyjnych oraz pedagogikę Gestalt, pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej MOP w Warszawie gdzie prowadzi psychoterapię dla młodzieży i ich rodzin, superwizor kadry wolnych szkół, ostatnio związany z Wolną Szkołą Razem z Warszawy.

Projekt:
Powiązane wpisy:

Projekt realizuje:

Finansowanie: