29 lat Stowarzyszenia „Dla Ziemi”

14 lutego 1995 roku zostało zarejestrowane Stowarzyszenie “Dla Ziemi”. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania. Będą warsztaty oraz specjalna promocja w Sklepie Społecznym “Rzeczy Drugie”.  

Od poniedziałku do piątku (12-16 lutego) w Sklepie Społecznym “Rzeczy Drugie” przy ul. Rybnej 4 w Lublinie każdą tunikę można kupić w promocyjnej cenie – 29 zł. Dochód z urodzinowej zbiórki przeznaczony zostanie na działania integracyjne prowadzone przez Stowarzyszenie. 

Do sklepu można przyjść przez cały tydzień od godziny 14. Będzie on otwarty do godziny 18. Wyjątkiem w tym harmonogramie jest środa kiedy sklep zostanie zamknięty o 16. O tej godzinie rozpoczną się darmowe warsztaty tworzenia walentynkowych serc z Tamarą Komarovą wieloletnią nauczycielką techniki i plastyki. Zajęcia potrwają dwie godziny.  

Chętne osoby mogą również dołączyć do odbywających się co środę warsztatów śpiewaczych prowadzonych przez Elżbietę Rojek. Start o godzinie 18. Tego dnia w repertuarze znajdą się utwory o tematyce miłosnej. 

Na warsztaty z Tamarą Komarovą obowiązują zapisy. Chęć uczestnictwa należy zgłosić do 12 lutego 2024 roku na adres mailowy dlaziemi@dlaziemi.org