Zbieramy pieniądze na laptopy dla dzieci z ośrodka

Zbieramy pieniądze na laptopy dla dzieci z ośrodka

Drogie i Drodzy!
Sytuacja nie wygląda najciekawiej. Potrzebujemy laptopów, zestawów słuchawkowych, by nasze dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców w Łukowie mogły się uczyć w ramach zadań szkolnych, mieć dodatkowe, kreatywne zajęcia, które teraz im organizujemy. Znaleźliśmy komputery, które by się do tego nadawały – koszt jednego to 500 zł. Potrzebujemy 10 sztuk. Robimy co możemy teraz, czyli np. zbiórki urodzinowe na poczet tych zakupów. Mamy też prośbę o sprawdzenie Waszych zasobów domowych (potrzebujemy laptopów z kamerą i dobrym dźwiękiem, nie mamy możliwości naprawy zepsutego sprzętu). Do oddania, nie wypożyczenia. To nasza pierwsza zbiórka, zapraszamy do wsparcia 

Zbiórka urodzinowa Ewy Kozdraj: https://www.facebook.com/donate/2289824557987099/

W tym roku z okazji urodzin poproszę o wpłacenie datków na rzecz organizacji Stowarzyszenie “Dla Ziemi”.
Na co potrzebne są te pieniądze? W związku z obecną sytuacją nie możemy być blisko dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców w Łukowie. Od kilku dni planujemy jak działać zdalnie, nie tracąc kontaktu z naszymi kochanymi dziećmi. Będą to zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, kuglarskie, czytanie bajek i mnóstwo innych artystycznych i edukacyjnych. Do współpracy zaprosimy wspaniałe Osoby.
Oczywiście laptopy będą służyły do zdalnej nauki szkolnej, do odrabiania lekcji, do kontaktu z nauczycielkami i nauczycielami. To będą okna na świat.

A czego nam potrzeba? Pierwszym wyzwaniem dla nas jest zakup 10 laptopów dla dzieci z ośrodka. Każdy z nich to koszt 500 zł. Może poprzez tę zbiórkę uda się kupić jeden, a może dwa? Będą służyły nie tylko do naszych zajęć, ale także do codziennej nauki szkolnej. A może macie stary, ale sprawny laptop do oddania? Albo słuchawki z mikrofonem, których już nie potrzebujecie?

Co w zamian? Zapraszam, gdy tylko to będzie możliwe na kawę, napój miętowy, ciasto, obiadek, owoce z sadu, na łąkę, spacer do lasu albo na wspólne ognisko. Możemy też razem zagrać na perkusji i różnych bębnach 🙂

Skip to content