Zbiórka wakacyjna na portalu zrzutka.pl

Zbiórka wakacyjna na portalu zrzutka.pl

Dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców w Łukowie zostały zaproszone na Festiwal Języka Polskiego do Szczebrzeszyna. Mają tam zaprezentować przedstawienie oparte o wiersze Jana Brzechwy. A także spędzić trzy dni wakacji w jednej z najpiękniejszych krain Polski – na Roztoczu. Pomóż nam, by wyjazd stał się możliwym!


Trzy dni wakacji na Roztoczu, zakończonych występem w Szczebrzeszynie!

Grupa artystyczna działająca w Ośrodku dla Cudzoziemców w Łukowie, pod opieką Elżbiety Rojek, Zariny Borokhoevej i Tomasza Kozdraja, przygotowała występ – krótkie przedstawienie z elementami tańca, śpiewu, gry na instrumentach i recytacją wierszy Brzechwy.

6 sierpnia o godzinie 14.00 wystąpimy na Festiwalu Języka Polskiegow Szczebrzeszyniezapraszamy!

Czego nam brakuje, by dzieci z mamami, opiekunami i wolontariuszami mogły wyjechać na trzydniową wycieczkę? Tylko kwoty 3000 zł. na pokrycie kosztów noclegu grupy około 40 osób. Pozostałe koszty wycieczki będą opłacone z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej, z którego środków realizujemy projekt „Brzechwa dzieciom – język polski nie jest trudny!”.

Oto próbka występu dzieci z ośrodka na scenie Teatru Lalki i Aktora “Kubuś” w Kielcach – ferie zimowe 2019: https://www.youtube.com/watch?v=ZUw2r6T2kHw

https://zrzutka.pl/arejp5

Skip to content