Dzień Kobiet dla uchodźczyń – zbiórka kosmetyków+

Dzień Kobiet dla uchodźczyń – zbiórka kosmetyków+

Za miesiąc z kawałkiem Dzień Kobiet. Kontynuując tradycje Tak Dla Uchodźców, jako Inicjatywa Wspólny Stół zapraszamy do dzielenia się dobrem.
Zbiórka kosmetyków, środków czystości i artykułów higienicznych będzie trwała do 3 marca, fb nie pozwala ustawić tak długiego wydarzenia.

PUNKT ZBIÓRKI: Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54 (wejście od Pl. Hallera)
codziennie od 9:00 do 20:00
w weekendy 10:00-15:00
(jeśli chcecie przynieść dary w weekend, upewnijcie się, czy na pewno Centrum pracuje pod numerem telefonu +48 22 648 11 11; weekend 9.02 oraz 10.02 Centrum na pewno pracuje).

Co zbieramy?
NOWE, nieprzeterminowane i nieotwarte:
– kosmetyki do codziennej pielęgnacji (żele pod prysznic, mydła, szampony, odżywki, kremy, balsamy, lakiery do włosów, pasty do zębów, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, szczoteczki itp.),
– kosmetyki do pielęgnacji dzieci i niemowląt,
– kosmetyki kolorowe (pomadki, cienie, tusze itp),
– środki czystości (płyny do prania, proszki, płyny do mycia podłóg, zmywania, mleczka do czyszczenia itp),
-środki higieniczne (podpaski, tampony, chusteczki, chusteczki nawilżane, pieluchy dla dzieci).
Co prawda zbiórka jest dedykowana Paniom, ale na pewno ucieszą się też z kosmetyków dla swoich mężów, chłopaków i synów 🙂

Beneficjentkami zbiórki będą uchodźczynie z ośrodka dla cudzoziemców w Łukowie.

Partnerami zbiórki są Centrum Wielokulturowe w Warszawie oraz Stowarzyszenie “Dla Ziemi”. Przy okazji serdecznie dziękujemy naszym partnerom za perfekcyjnie przeprowadzoną zbiórkę prezentów dla dzieci z Łukowa – Centrum jako punktowi zbiórki oraz Stowarzyszeniu za sprawny transport i dystrybucję prezentów na miejscu (relację z rozdawania prezentów znajdziecie na naszym fp).

Skip to content