Wolontariusze z AIESEC w Łukowie

Wolontariusze z AIESEC w Łukowie

W sierpniu odwiedzili nas wolontariusze ze studenckiej organizacji AIESEC. Oto co napisali o sobie:

Mam na imię Messaoud, przyjaciele nazywają mnie Messi. Jestem studentem szóstego roku medycyny w Saad Dahlab University of Blida w Algierii. Zdobywanie nowych kontaktów i możliwość podnoszenia ich na duchu sprawia mi ogromną radość. Lubię czytać, a wiedza i perspektywa, jakie dzięki temu zdobywam, wzmocniły moje umiejętności pedagogiczne i prezentacyjne. Umiem dobrze zorganizować czas i robić kilka rzeczy jednocześnie, co pozwoliło mi na dobre zaopiekowanie się rodziną, gdyż mam 5 braci i 2 siostry.

Mam na imię Jacopo Fozzi, urodziłem się w Oristano, małym mieście w Sardynii. Mam 19 lat i właśnie skończyłem pierwszy rok prawa Studiorum University w Bolonii. To jest moje pierwsze doświadczenie w pracy z organizacją pozarządową.

Mam na imię Muhammed. Jestem z Turcji i studiuję Inżynierię Przemysłową na Sakarya University. Lubię czytać o socjologii i filozofii. Lubię także piłkę nożną, dwa lata temu byłem pół-profesjonalnym piłkarzem w Galatasaray. Uważam, że jesteśmy odpowiedzialni za nasze otoczenie, dlatego kiedy tylko mogę staram się  uszczęśliwiać chore dzieci z mojego otoczenia.

Wspaniała zabawa jaką zaproponowali dzieciom, sprawiła zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom prawdziwą radość i zapewniła uśmiechy nie schodzące z ich twarzy.

A po zajęciach przyjechali do Bratnika na zupę pieczarkową i wspólne muzykowanie!

Skip to content